MKE İKLİMSEL TEST KABİNİ :

MKE Maksam Fabrikası tarafından yürütülen, askeri cihazların Türkiye şartlarındaki iklimsel test kabini imalatı sona yaklaşmıştır. -32 C / +64 C sıcak soğuk şartlandırma, sıcaklık ve nem kontrol sistemi, sıcak soğuk yağmurlama, kar yağışı ve dondurucu yağmur sistemi olan kabin, özel bir yazılım sayesinde 5 sabit senaryoda ve kullanıcı seçimleri ile 1 adet çok değişkenli senaryoda test yapabilmektedir. Tüm sistem PLC otomasyon kontrollü, arıza raporlama, kayıt tutma vb özelliklerle donatılmıştır. Tüm imalat, montaj, projelendirme ve testler firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

MKE
MKE
MKEAFGANİSTAN NATO PROJESİ :

Afganistan Kabil'de bulunan NATO Hava Üssü için 2 adet soğuk muhafaza (-5 / +5 C) 2 adet donmuş muhafaza (-15 / -25 C ) toplamda 4 adet 20 feet uzunluğunda soğuk depo kontenırı kara yoluyla Kabil'e ulşamış, testleri yapılarak hizmete açılmıştır.

AFGANİSTAN
AFGANİSTANYOZGAT PROJESİ :

Yozgat Yerköy OSB de bulunan 450 m2 alanlı, 7 metre yükseklikte 3 adet soğuk muhafaza (-5 / +5 C) 1 adet donmuş muhafaza (-15 / -25 C)deponun temel aşaması ve çelik konstrüksiyonu tamamlanmış olup, panel montajı devam etmektedir.

YOZGAT PROJESİ
YOZGAT PROJESİ
YOZGAT PROJESİ
YOZGAT PROJESİ
YOZGAT PROJESİ
YOZGAT PROJESİ